بایگانی بخش

| جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 152 | تعداد کل بازدید های مطالب: 196,762 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ


img_yw_news
شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ -

اطلاعیه

به اطلاع می رساند  گواهی شرکت در کنگره، ارائه سخنرانی و پوستر در  پروفایل افراد در سامانه آموزش مداوم پزشکی بارگزاری شده است. افرادی که در سامانه عضو نبوده و یا مشمول تخصیص امتیاز آموزش مداوم نیستند، می‌توانند جهت دریافت گواهی با آدرس ایمیل دبیرخانه (iched.officegmail.com ) مکاتبه نمایند. 

img_yw_news
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ -

امتیاز بازآموزی و گواهی شرکت در کنگره

به اطلاع شرکت کنندگان محترم در نهمین کنگره بین المللی سلامت در حوادث و بلایا می رساند که گواهی های امتیاز بازآموزی حداکثر تا 10 روز آینده در سامانه آموزش مدوام درج خواهد شد  و نیز گواهی های شرکت در کنگره در پروفایل شخصی قرار خواهد گرفت و یا به آدرس ایمیل شرکت کننده ارسال خواهد شد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ -

کتاب خلاصه مقالات نهمین کنگره بین المللی سلامت در حوادث و بلایا

کتاب خلاصه مقالات کنگره نهم

img_yw_news
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ -

آدرس برگزاری کارگاه های روز جمعه

کارگاه های روز جمعه 98/03/24 در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود. آدرس: تهران - بزرگراه همت - جنب برج میلاد - دانشگاه علوم پزشکی ایران- دانشکده پزشکی

img_yw_news
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ -

برنامه روزانه نهمین کنگره سلامت در حوادث و بلایا

جدول زمانبندی برنامه روزانه نهمین کنگره بین المللی سلامت در حوادث و بلایا را دانلود نمایید.

img_yw_news
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ -

فرمت پاورپوینت ارائه مقاله و پوستر

فرمت پاورپوینت ارائه مقاله را دانلود نمایید. فرمت پاورپوینت ارائه پوستر را دانلود نمایید.

img_yw_news
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ -

جدول زمانبندی ارائه مقالات پوستر شده

جدول زمانبندی ارائه مقالات پوستر شده نهمین کنگره سلامت در حوادث و بلایا را دانلود نمایید.

img_yw_news
چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸ -

تکمیل ثبت نام ناقص

به اطلاع می رساند کسانی که با نام کاربری زیر در سایت ثبت نام نموده اند اما قادر به ورود با نام کاربری و رمز عبور خود به سایت نیستند لازم است جهت تکمیل ثبت نام موارد ذیل را به آدرس ایمیل iched.officegmail.com ارسال نمایند. نام کاربری - رمز عبور - نام و نام خانوادگی - کدملی- نوع ثبت نام - شماره تلفن   hassti przprzprz1372 0321583442 rahnavardf bardia13 amin59502 mobinmoradi rogayerezaee aziz44832852 haddadi1138 Maniey لازم به ذکر است بعلت اینکه کاربر مراحل ثبت نام را کامل طی نکرده است ،  اطلاعات ناقص در سایت ثبت شده است.  

img_yw_news
سه شنبه ۷ خرداد ۱۳۹۸ -

جدول

img_yw_news
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ -

هزینه‌های شرکت در کنگره

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ -

اطلاعیه شماره ۴

به اطلاع می‌رساند به دلیل تسهیل در فرآیند پرداخت هزینه شرکت در کنگره، تیم فنی دبیرخانه در تلاش است تا تهمیدات لازم مسیر گردد لذا  ثبت نام شرکت در کنگره ازابتدای خرداد ماه از طریق وب سایت امکان پذیر خواهد بود.  پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم .

img_yw_news
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ -

اطلاعیه شماره ۲

 به اطلاع می رساند نتایج داوری مقالات در پروفایل ارسال کنندگان مقاله قابل مشاهده می باشد. 

img_yw_news
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ -

برگزاری جلسه داوری مقالات

 در روز ۹۸/۰۱/۲۲ داوری مقالات نهمین کنگره بین المللی سلامت در حوادث و بلایا با حضور اساتید و اعضای هیأت علمی از دانشگاه‌های سراسر کشور با میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ارتش انجام صورت پذیرفت.  در فرآیند داوری هر مقاله توسط سه داور بررسی و نتیجه نهایی براساس نظرات داوران تعیین گشت و در صورت نیاز در بعضی از مقالات، داوری چهارم نیز صورت پذیرفته است. لازم به ذکر است نتایج از طریق پروفایل افراد اطلاع رسانی گردیده است.  (function($) { $('head').append(''); })(jQuery); (function($) {$(function() {$("#ad-gallery_cke_b4xcbb1t_slideShow").on("click",".ad-image",function(){var imgObj =$(this).find("img");var isrc=imgObj.attr("src");var ititle=null;var idesc=null;var iname=isrc.split('/');iname=iname[iname.length-1];var imgdescid=$(this).find(".ad-image-description");if(imgdescid){ititle=$(this).find(".ad-description-title");if(ititle)ititle=ititle.text();if(ititle!='')ititle=''+ititle+'';idesc=$(this).find("span");if(idesc)idesc=idesc.text();if(idesc!=''){if(ititle!='')ititle=ititle+'';idesc=''+idesc+'';}}$.fancybox.open({href:isrc,beforeLoad:function(){this.title=ititle+idesc;},});});});})(jQuery); (function($) { $('head').append(''); })(jQuery); (function($) {$(function() { var galleries = $('#ad-gallery_cke_b4xcbb1t_slideShow').adGallery({loader_image: '/ckedit/plugins/slideshow/3rdParty/ad-gallery/loader.gif', width:false, height:300, start_at_index: 0, animation_speed: 500, update_window_hash: false, effect: 'resize', slideshow: { enable: true, autostart: true, start_label: 'ادامه ', stop_label: 'توقف', speed: 5000}});});})(jQuery);

img_yw_news
سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ -

اطلاعیه فوری

قابل توجه عزیزان محترم علاقه‌مند به ثبت خلاصه مقاله در کنگره  با توجه به اعلام پایان مهلت دریافت خلاصه مقالات تا ۹۸/۰۱/۲۰ برنامه داوری برای روز پنج شنبه ۲۲ فروردین هماهنگ شده است لذا حداکثر تا ساعت ۱۹ چهارشنبه ۲۱ فروردین سایت کنگره برای دریافت خلاصه مقالات و درس‌ آموخته‌ها باز خواهد بود و پس از آن امکان سابمیت مقاله و درس آموخته جدید وجود نخواهد داشت.     دبیرخانه دائمی کنگره بین المللی سلامت در حوادث و بلایا 

img_yw_news
شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۸ -

منشور اخلاقی کنگره

بسمه تعالی   ۱- مسئولین کنگره خود را متعهد می‌دانند که از میان مطالب ارسالی برای کنگره (اعم از سخنرانی، پوستر گارگاه و غیره) آنهایی را انتخاب نمایند که ضمن جدید بودن و همسوئی با اهداف کنگره، جزء مشکلات مهم بهداشتی درمانی جامعه و مورد نیاز مخاطبین کنگره باشد.  ۲- کمیته علمی و اجرائی کنگره وظیفه خود می داند که علاوه براطمینان از کیفیت علمی مقالات، نسبت به رعایت استانداردهای اخلاقی در مقالات ارسالی به کنگره اطمینان حاصل نماید. ۳- پایبندی پژوهشگران به دستورالعمل‌های عمومی و اختصاصی اخلاق در پژوهش‌های زیست پزشکی کشور که توسط کمیته ملی اخلاق در پژوهش‌های زیست پزشکی تصویب و ابلاغ شده است، ملاک ارزیابی مقالات ارسالی می باشد. ۴- مطالعات مداخله ای ارسال شده به کنگره ضرورتا باید دارای کد اخلاق از کمیته اخلاق در پژوهش منطقه‌ای و یا دانشگاهی باشد. ۵- مقالات ارسالی برای کنگره به صورت منصفانه و کاملا بی‌طرفانه و تنها بر اساس ویزگیهای علمی مورد بررسی و قضاوت قرار خواهد گرفت.  ۶- مسئولین کنگره وظیفه خود می دانند که در کلیه مراحل بررسی مقالات ارسالی حداکثر تلاش خود را برای حفظ رازداری و محرمانگی اطلاعات مقالات ارسال شده به کار ببندند. ۷- مسئولین کنگره خود را موظف می دانند تا از محرمانه ماندن هرگونه اطلاعات مربوط به آزمودنی ها و بیمارانی که در پژوهش‌ها شرکت داشته‌اند اطمینان حاصل نماید. ۸- در صورتی که خلاصه مقاله ارسالی به کنگره، قبلاً به صورت خلاصه یا مقاله کامل منتشر شده باشد، نویسنده مقاله موظف است اطلاعات لازم در این خصوص را در اختیار مسئولین کنگره قرار دهد. ۹- مسئولین کنگره وظیفه خود می دانند که هر گونه ادعای مبنی بر وقوع تخلف و سوء رفتار احتمالی در مقالات ارسالی را مورد بررسی قرار دهند. ۱۰- در صورت مشاهده هر گونه عدم رعایت دستورالعمل‌ها و راهنماهای عمومی و اختصاصی اخلاق در پژوهش مصوب کمیته ملی اخلاق در پژوهش‌های زیست پزشکی در مقاله ارسالی و یا وجود سرقت ادبی یا معنوی قابل توجه و عامدانه و یا دیگر تخلفات پژوهشی، ضمن خارج نمودن مقاله از لیست مقالات کنگره، پیگیری‌های لازم نیز صورت خواهد گرفت. ۱۱- مسئولین کنگره خود را موظف می دانند که رویه های لازم و همچنین انتخاب داوران را به گونه‌ای انجام دهند که اصول ذکر شده رعایت گردد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸ -

نگارخانه

img_yw_news
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸ -

نگارخانه

$(document).ready(function(){ $('#yw_slider_10').bxSlider({ mode: 'fade', auto: true, captions: true, speed: 1000, pager:false,speed:3000, pause: 3000 }); });

img_yw_news
شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ -

کارگاه‌های داخلی

 کارگاه‌های نهمین کنگره بین المللی سلامت در حوادث و بلایا در تاریخ  ۹۸/۰۳/۲۴  در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌گردد. تاریخ برگزاری کارگاه "مدیریت حوادث ناشی از مواد خطرناک HAZMAT" در تاریخ 98/03/23 برگزار می گردد.   

img_yw_news
شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۸ -

کارگاه بین المللی

اولین دوره رسمی کارگاه بین المللی «تربیت مدرس روانشناسی ترافیک» با ارایه مدرک مشترک دانشگاه علوم بهزیستی و دانشگاه لایپزیک آلمان برگزار می‌گردد. علاقه مندان می توانند جهت انجام ثبت نام اولیه مشخصات خود را به پست الکترونیک iched.officegmail.com ارسال نمایند.  مدت دوره: یک هفته  زمان و مکان: خرداد ماه ۹۸- تهران   هزینه دوره: ۱/۵۰۰/۰۰۰ (یک میلیون و پانصد هزار تومان)   «قابل ذکر است ظرفیت کارگاه محدود بوده  و پس از تکمیل ظرفیت امکان ثبت نام وجود نخواهد داشت»

img_yw_news
جمعه ۹ فروردین ۱۳۹۸ -

امور بین الملل

امور بین‎الملل ​ ​یکی از کمیته‌­های کلیدی متشکل از اساتید، مدیران اجرایی و همچنین دانشجویان مقطع دکتری تخصصی این رشته می‌­باشد. این کمیته با هدف بهره‌­مندی از تخصص صاحبنظران سایر کشورها، معرفی نمودن دانش و توانمندی متخصصان ایرانی و جلب اقبال مخاطبان در عرصه بین ­المللی، امکان حضور ایشان را در کنگره فراهم می‌­نماید و با مشارکت دادن فعالانه متخصصین خارجی در سخنرانی ها، پانل‌­های تخصصی و کارگاه‌­ها بر غنای کنگره می‌­افزاید. این کمیته در مرحله اول به شناسایی خبرگان حوزه تخصصی سلامت در حوادث و بلایای دانشگاه‌های خارجی، سازمان‌های بین المللی آژانس های وابسته به سازمان ملل المتحد می‌پردازد و پس از تأیید افراد پیشنهادی توسط مسولین کنگره و دریافت پاسخ مثبت از سوی مدعوین، با انجام اقدامات رسمی و قانونی، شرایط حضور ایشان در ایران را فراهم می‌­نماید. همچنین امور تشریفاتی مدعوین خارجی نظیر استقبال و بدرقه در فرودگاه، همراهی ایشان در زمان حضور در کنگره و بازدید از جاذبه های توریستی ایران به عهده کمیته امور بین الملل می‌­باشد. علاوه بر مدعوین، سایر علاقمندان خارجی که متقاضی شرکت در این کنگره بین المللی می باشند، ثبت نام و هماهنگی های لازم به منظور اقامت در ایران را از طریق این کمیته انجام می دهند. تهیه محتوا و نظارت بر بخش انگلیسی سایت کنگره نیز از دیگر وظایف کمیته امور بین الملل به شمار می‌­رود.  

img_yw_news
جمعه ۹ فروردین ۱۳۹۸ -

کنگره بین المللی سلامت در حوادث و بلایا

هشتمین کنگره بین المللی سلامت در حوادث و بلایا  هشتمین کنگره بین المللی سلامت در حوادث و بلایا با حضور ۱۸۰۰ نفر از شرکت کنندگان داخلی،  میهمانان و اساتید خارجی با شعار «شناخت خطر حوادث و بلایا» در تاریخ ۴-۲ اردیبهشت ماه ۹۶ در مرکز همایش‌های رازی برگزار گردید.  ساختار کنگره: رئیس کنگره: دکتر  جلیل عرب خردمند دبیرکل کنگره: دکتر حسن عراقی زاده دبیر علمی کنگره: دکتر حمیدرضا خانکه دبیر اجرایی کنگره: دکتر محمد رئیس زاده دستاوردهای کنگره: بازنگری اساسی و همه جانبه لایحه تسلیمی مدیریت بحران کشور تصویب تدوین نقشه خطر ملی و برنامه پاسخ اضطراری(EOP) ملی حوادث و بلایا توسط دولت راه اندازی دبیرخانه دائمی کنگره بین المللی سلامت در حوادث و بلایا پیگیری تأسیس انجمن علمی سلامت در حوادث و بلایا  جلب مشارکت همه جانبه جامعه علمی کشور از کلیه رشته‌های  تخصصی مرتبط با محور اصلی کنگره (شناخت خطر حوادث و بلایا) معرفی توانمندی‌های جمهوری اسلامی در حوزه مدیریت خطر حوادث و بلایا به کشورهای حاضر در کنگره و افزایش تعاملات علمی و عملیاتی با برخی  دانشگاه‌های معتبر و نهادهای تصمیم‌گیر بین المللی  محصولات کنگره :  کتابچه خلاصه مقالات کنگره هشتم دفترچه برنامه روزانه  لینک سایت کنگره هشتم ​

img_yw_news
جمعه ۹ فروردین ۱۳۹۸ -

برگزاری نخستین کارگاه بین المللی تربیت مربی روانشناسی ترافیک

اولین دوره رسمی کارگاه بین المللی «تربیت مدرس روانشناسی ترافیک» با ارایه مدرک بین المللی برگزار می‌گردد. علاقه مندان می توانند جهت انجام ثبت نام اولیه مشخصات خود را به پست الکترونیک iched.officegmail.com ارسال نمایند.  مدت دوره: یک هفته  زمان و مکان: خرداد ماه ۹۸- تهران   هزینه دوره: ۱/۵۰۰/۰۰۰ (یک میلیون و پانصد هزار تومان) «قابل ذکر است ظرفیت کارگاه محدود بوده  و پس از تکمیل ظرفیت امکان ثبت نام وجود نخواهد داشت»

img_yw_news
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ -

کمیته اجرایی

جهت ایجاد هماهنگی میان ارکان مختلف دبیرخانه‌­ کنگره و پایش فعالیت‌­های مرتبط، کمیته اجرایی" دفتر و رویدادها " شکل گرفته است. به علاوه، این کمیته  بر اطلاع رسانی، برگزاری جشنواره­ و رویدادهای کنگره نظارت خواهد کرد.

img_yw_news
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ -

کمیته اجرایی

با هدف ساماندهی ارائه محصولات علمی در قالب پوسترها  کمیته اجرایی  "امور پوسترها" تشکیل گردید. نظارت بر تنظیم پوسترها در قالب اعلام شده، زمان­بندی نمایش آنها به صورت الکترونیک و اعلام پوستر برتر توسط این کمیته اجرایی، مدیریت خواهد شد.

صفحه 1 از 6    
اولین
قبلی
1
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به نهمین کنگره بین المللی سلامت در حوادث و بلایا می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2020 All Rights Reserved | Health in Emergencies and Disasters

Designed & Developed by : Yektaweb