بایگانی بخش اخبار کنگره

img_yw_news
شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۸ -

اطلاعیه

به اطلاع می رساند  گواهی شرکت در کنگره، ارائه سخنرانی و پوستر در  پروفایل افراد در سامانه آموزش مداوم پزشکی بارگزاری شده است. افرادی که در سامانه عضو نبوده و یا مشمول تخصیص امتیاز آموزش مداوم نیستند، می‌توانند جهت دریافت گواهی با آدرس ایمیل دبیرخانه (iched.officegmail.com ) مکاتبه نمایند. 

img_yw_news
سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸ -

امتیاز بازآموزی و گواهی شرکت در کنگره

به اطلاع شرکت کنندگان محترم در نهمین کنگره بین المللی سلامت در حوادث و بلایا می رساند که گواهی های امتیاز بازآموزی حداکثر تا 10 روز آینده در سامانه آموزش مدوام درج خواهد شد  و نیز گواهی های شرکت در کنگره در پروفایل شخصی قرار خواهد گرفت و یا به آدرس ایمیل شرکت کننده ارسال خواهد شد.

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ -

کتاب خلاصه مقالات نهمین کنگره بین المللی سلامت در حوادث و بلایا

کتاب خلاصه مقالات کنگره نهم

img_yw_news
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ -

آدرس برگزاری کارگاه های روز جمعه

کارگاه های روز جمعه 98/03/24 در دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود. آدرس: تهران - بزرگراه همت - جنب برج میلاد - دانشگاه علوم پزشکی ایران- دانشکده پزشکی

img_yw_news
پنجشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ -

برنامه روزانه نهمین کنگره سلامت در حوادث و بلایا

جدول زمانبندی برنامه روزانه نهمین کنگره بین المللی سلامت در حوادث و بلایا را دانلود نمایید.

img_yw_news
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ -

فرمت پاورپوینت ارائه مقاله و پوستر

فرمت پاورپوینت ارائه مقاله را دانلود نمایید. فرمت پاورپوینت ارائه پوستر را دانلود نمایید.

img_yw_news
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ -

جدول زمانبندی ارائه مقالات پوستر شده

جدول زمانبندی ارائه مقالات پوستر شده نهمین کنگره سلامت در حوادث و بلایا را دانلود نمایید.

img_yw_news
چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸ -

تکمیل ثبت نام ناقص

به اطلاع می رساند کسانی که با نام کاربری زیر در سایت ثبت نام نموده اند اما قادر به ورود با نام کاربری و رمز عبور خود به سایت نیستند لازم است جهت تکمیل ثبت نام موارد ذیل را به آدرس ایمیل iched.officegmail.com ارسال نمایند. نام کاربری - رمز عبور - نام و نام خانوادگی - کدملی- نوع ثبت نام - شماره تلفن   hassti przprzprz1372 0321583442 rahnavardf bardia13 amin59502 mobinmoradi rogayerezaee aziz44832852 haddadi1138 Maniey لازم به ذکر است بعلت اینکه کاربر مراحل ثبت نام را کامل طی نکرده است ،  اطلاعات ناقص در سایت ثبت شده است.  

img_yw_news
چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸ -

هزینه‌های شرکت در کنگره

img_yw_news
یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ -

اطلاعیه شماره ۴

به اطلاع می‌رساند به دلیل تسهیل در فرآیند پرداخت هزینه شرکت در کنگره، تیم فنی دبیرخانه در تلاش است تا تهمیدات لازم مسیر گردد لذا  ثبت نام شرکت در کنگره ازابتدای خرداد ماه از طریق وب سایت امکان پذیر خواهد بود.  پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزاریم .

img_yw_news
سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ -

اطلاعیه شماره ۲

 به اطلاع می رساند نتایج داوری مقالات در پروفایل ارسال کنندگان مقاله قابل مشاهده می باشد. 

img_yw_news
جمعه ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ -

برگزاری جلسه داوری مقالات

 در روز ۹۸/۰۱/۲۲ داوری مقالات نهمین کنگره بین المللی سلامت در حوادث و بلایا با حضور اساتید و اعضای هیأت علمی از دانشگاه‌های سراسر کشور با میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ارتش انجام صورت پذیرفت.  در فرآیند داوری هر مقاله توسط سه داور بررسی و نتیجه نهایی براساس نظرات داوران تعیین گشت و در صورت نیاز در بعضی از مقالات، داوری چهارم نیز صورت پذیرفته است. لازم به ذکر است نتایج از طریق پروفایل افراد اطلاع رسانی گردیده است.  (function($) { $('head').append(''); })(jQuery); (function($) {$(function() {$("#ad-gallery_cke_b4xcbb1t_slideShow").on("click",".ad-image",function(){var imgObj =$(this).find("img");var isrc=imgObj.attr("src");var ititle=null;var idesc=null;var iname=isrc.split('/');iname=iname[iname.length-1];var imgdescid=$(this).find(".ad-image-description");if(imgdescid){ititle=$(this).find(".ad-description-title");if(ititle)ititle=ititle.text();if(ititle!='')ititle=''+ititle+'';idesc=$(this).find("span");if(idesc)idesc=idesc.text();if(idesc!=''){if(ititle!='')ititle=ititle+'';idesc=''+idesc+'';}}$.fancybox.open({href:isrc,beforeLoad:function(){this.title=ititle+idesc;},});});});})(jQuery); (function($) { $('head').append(''); })(jQuery); (function($) {$(function() { var galleries = $('#ad-gallery_cke_b4xcbb1t_slideShow').adGallery({loader_image: '/ckedit/plugins/slideshow/3rdParty/ad-gallery/loader.gif', width:false, height:300, start_at_index: 0, animation_speed: 500, update_window_hash: false, effect: 'resize', slideshow: { enable: true, autostart: true, start_label: 'ادامه ', stop_label: 'توقف', speed: 5000}});});})(jQuery);

img_yw_news
سه شنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ -

اطلاعیه فوری

قابل توجه عزیزان محترم علاقه‌مند به ثبت خلاصه مقاله در کنگره  با توجه به اعلام پایان مهلت دریافت خلاصه مقالات تا ۹۸/۰۱/۲۰ برنامه داوری برای روز پنج شنبه ۲۲ فروردین هماهنگ شده است لذا حداکثر تا ساعت ۱۹ چهارشنبه ۲۱ فروردین سایت کنگره برای دریافت خلاصه مقالات و درس‌ آموخته‌ها باز خواهد بود و پس از آن امکان سابمیت مقاله و درس آموخته جدید وجود نخواهد داشت.     دبیرخانه دائمی کنگره بین المللی سلامت در حوادث و بلایا 

img_yw_news
جمعه ۹ فروردین ۱۳۹۸ -

برگزاری نخستین کارگاه بین المللی تربیت مربی روانشناسی ترافیک

اولین دوره رسمی کارگاه بین المللی «تربیت مدرس روانشناسی ترافیک» با ارایه مدرک بین المللی برگزار می‌گردد. علاقه مندان می توانند جهت انجام ثبت نام اولیه مشخصات خود را به پست الکترونیک iched.officegmail.com ارسال نمایند.  مدت دوره: یک هفته  زمان و مکان: خرداد ماه ۹۸- تهران   هزینه دوره: ۱/۵۰۰/۰۰۰ (یک میلیون و پانصد هزار تومان) «قابل ذکر است ظرفیت کارگاه محدود بوده  و پس از تکمیل ظرفیت امکان ثبت نام وجود نخواهد داشت»

img_yw_news
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ -

برگزاری چهارمین جلسه هماهنگی کمیته‌های علمی

در آخرین روز کاری سال ۹۷، چهارمین جلسه هماهنگی کمیته‌های علمی با حضور دبیر محترم علمی جناب آقای دکتر خانکه، مسئول دبیرخانه دائمی کنگره، هماهنگ کننده کمیته‌های علمی و دبیران محترم کمیته‌ها در مرکز تحقیقات سلامت در حوادث و بلایای دانشگاه علوم بهزیستی  برگزار گردید. در این جلسه عناوین نشست‌های تخصصی، سخنرانی‌های جامع  و سخنرانی‌های ارائه شده توسط کمیته‌ها مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد کمیته‌ها به تکمیل و اصلاح نواقص احتمالی پرداخته و در اسرع وقت به دبیرخانه اعلام نمایند. 

img_yw_news
چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ -

برگزاری سومین جلسه شورای هماهنگی

سومین جلسه شورای هماهنگی کنگره در مورخه 97/10/11 با حضور اساتید، مسئولین کارگروه‌ها و کمیته‌ها برگزار گردید. در این جلسه از پوستر فراخوان مقالات رو نمایی شده، فرآیند و زمانبندی دریافت مقالات مشخص گردید. همچنین در ادامه هر کدام از کمیته‌های علمی و اجرایی، کارگروه‌ها به ارایه گزارش پیرامون اقدامات‌شان پرداختند.   


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به نهمین کنگره بین المللی سلامت در حوادث و بلایا می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2020 All Rights Reserved | Health in Emergencies and Disasters

Designed & Developed by : Yektaweb